948 199 797

  • Administración De Fincas Belagoa interior de oficina de la empresa
  • Administración De Fincas Belagoa sillas

Administradores de Fincas en Pamplona

Taldea

Gure enpresa, Belagoa Finken Administrazioa, aditu hauek osatzen dute:

  Javier Hidalgo. Finken administratzailea (Nafarroako Elkargoko 291. zenbakiko eta Espainiakoaren 28.176. zenbakiko kidea), Enpresen Administrazio eta Zuzendaritza lizentziaduna eta aseguru-bitartekari tituluduna.
Helbide elektronikoa: info@asesoriabelagoa.com.

  Mikel Hidalgo. Finken administratzailea (Nafarroako Elkargoko 402. zenbakiko kidea), Enpresa Zientzietan diplomaduna.Helbide elektronikoa: mikel@asesoriabelagoa.com.

  Cristina Ballaz. Administratzailea.

Helbide elektronikoa: cristina@asesoriabelagoa.com.

 Marta Torres. Administrari laguntzailea.
Helbide elektronikoa: marta@asesoriabelagoa.com.

 

 

 

 Maialen Aparicio. Administrari laguntzailea.

Helbide elektronikoa: maialen@asesoriabelagoa.com.

 Cristina Rodriguez. Administrari laguntzailea.

Helbide elektronikoa: c.rodriguez@asesoriabelagoa.com.

 

 Antonio Gorricho. Administrari laguntzailea.

Helbide elektronikoa:  antonio@asesoriabelagoa.com.

 

Ana Gil. Administrari laguntzailea.
Helbide elektronikoa: ana@asesoriabelagoa.com

 

Gure helburua da Iruñeko bizilagunen komunitateei irtenbide eraginkorrak ematea, haien beharrak guztiz bete daitezen. Horretarako, taldea osatzen dugun profesional bakoitzak ondo ezagutzen ditugu finken eta komunitateen administrazioan eta errentamenduen kudeaketan sortzen ari diren azken berrikuntzak.

 

Ez izan zalantzarik, jarri gurekin harremanetan. Iruñean gaude.

Gurekin harremanetan jarri nahi baduzu, helbide elektroniko honetara idatzi dezakezu:
info@asesoriabelagoa.com

FINKEN ADMINISTRATZAILEAK Iruñean Jabekideen komunitateak Jabekideen komunitateen administratzaileak Iruñean bizilagunen komunitateak BIZILAGUNEN KOMUNITATEEN KUDEAKETA Finken administrazioa FINKAK Iruñea Finken administratzailea Iruñean JABEKIDEEN KOMUNITATEAK Finken administratzaile elkargokideak Iruñean Finken Administrazioa Iruñean JABEKIDEEN KOMUNITATEAK Bizilagunen komunitateak Iruñean Finken Administrazioa Iruñean JABEKIDEEN KOMUNITATEEN ADMINISTRATZAILEAK Iruñean Finken Administrazioaren Kudeaketa Iruñean FINKEN ADMINISTRATZAILEAK

© 2021 Administración De Fincas Belagoa Eskubide erreserbatu guztiak
BeeDIGITAL-ek egindakoa